اپیلاسیون موهای زائد در صدها سالن اپیلاسیون اپی یار

کرم موبر را چگونه استفاده کنیم و بهترین کرم موبر کدام است

کرم موبر را چگونه استفاده کنیم سوالیست که اکثر خریداران آن از خود می پرسند که در این مطلب به طور مفصل به این سوال پاسخ داده ایم و همچنین بهترین کرم موبر صورت و بدن را معرفی کرده ایم. اگر از اینکه مجبور هستید دائما با ژیلت موهای زائد خود را بزنید خسته شده اید و همچنین نمیخواهید درد اپیلاسیون را تحمل کنید به نظر میرسد که بهترین انتخاب ممکن برای شما استفاده از کرم های موبر باشد. این کرم ها همچنین به کرم های واجبی مشهور هستند و سریع عمل میکنند، استفاده از آنها راحت  است  و همچنین ارزان هستند. برای اینکه نحوه استفاده از کرم موبر (که پوست را تا یک هفته نرم نگه میدارد) را یاد بگیرید به خواندن این مطلب ادامه دهید.
 
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 

بهترین کرم موبر کدام است ؟

قبل از پرداختن به نحوه استفاده از کرم موبر بهترین حالت این است که در ابتدا بهترین کرم موبر را شناخته و از آن برای اصلاح موهای زائد بدنمان استفاده کنیم. کرم های موبر بسیاری در بازار هستند که وظیفه اصلی خود یعنی موزدایی را به نحو احسنت انجام می دهند از آن جمله می توان به کرم موبر پریزن اشاره نمود. اما کرم موبری که در هربار استفاده باعث کاهش موها شده و به مرور زمان موها را از بین ببرد ایده آل ترین انتخاب خواهد بود. یکی از بهترین مارک ها در این زمینه کرم موبر دائمی اپی سیوا نام دارد که با 6 الی 8 ماه استفاده از آن ، موهای بدن شما در حد قابل توجهی کاهش می یابد. البته بهتر است بدانید که کرم موبر دائمی اپی سیوا در واقع یک کرم بسیار قوی کاهش مو است و بهتر است بعد از اصلاح موها به یکی از روش های کرم موبر پریزن ، اپیلاسیون و یا تیغ از آن استفاده کنید.

بسیاری از بازدیدکنندگان وب سایت ما از تاثیر فوق العاده کرم موبر دائمی اپی سیوا در کاهش موهای بدنشان راضی هستند و به دلیل درخواست آنها جهت معرفی این کرم موبر دائمی آن را در اینجا به شما عزیزان معرفی کردیم.

آماده سازی برای استفاده از کرم موبر

کرم موبر مناسب پوست خود را پیدا کنید. برندهای متعددی از این نوع کرم ها وجود دارند و هر کدام از آن برندها هم انواع مختلفی از کرم های موبر را دارند. هنگامیکه میخواهید کرم موبر انتخاب کنید به حساسیت پوست خود و محلی که قرار است در آن از کرم استفاده کنید فکر کنید. حتی برخی از شرکت ها کرم های موبری درست میکنند که ضد آب هستند و میتوان آنها را در حمام استفاده کرد. 
 
 • اگر میخواهید کرم را برای صورت یا نواحی بیکینی خود استفاده کنید حتما به دنبال کرمی با فرمولی باشید که مخصوص این نواحی است زیرا پوست این نواحی حساس است.
 • اگر پوست شما حساس است به دنبال کرم های موبری باشید که موادی مانند آلوورا و چای سبز داشته باشند. شاید بهتر باشد که قبل از استفاده از این کرم های موبر با دکتر یا یک متخصص پوست مشورت کنید. 
 • کرم های موبر اشکال متنوعی دارند و به شکل آئروسول (یا اسپری)، ژل و غلتکی ساخته میشوند.
 • نوع غلتکی آن نسبت به کرم ها و ژل ها کمتر کثیف کاری میکند اما با کرم ها و ژل ها شما میتوانید مقدار ضخامت موادی را که میزنید کنترل کنید (و معمولا هر چه ضخیم تر باشد بهتر است).
 • اگر به بو حساس هستید از کرم موبری استفاده کنید که رایحه ای به آن اضافه کرده باشند که بوی زهم مواد واکنش دهنده با مو در کرم مو بر را بگیرد. اما به یاد داشته باشید که افزودنی ها ریسک حساسیت پوستی را افزایش میدهند.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
اگر پوست شما بسیار حساس است، یا مشکل پوستی دارید یا از داروهایی استفاده میکنید که ممکن است بر روی پوست شما تاثیر بگذارند با دکتر خود مشورت کنید. به دلیل اینکه این کرم را مستقیما بر روی پوست میزنید مواد شیمیایی که پروتئین های مو را تجزیه میکنند با پروتئین های پوست شما هم واکنش میدهند و ممکن است منجر به واکنش های آلرژیک و مضر شوند. اگر سابقه اینکه پس از استفاده از محصولات پوستی دچار راش، کهیر، یا واکنش های آلرژیک شوید را داشته اید قبل از استفاده از کرم مو بر با دکتر خود مشورت کنید.
 
 • اگر از رتینول، دارویی ضد جوش، یا دیگر داروهایی که حساسیت پوست شما را افزایش میدهند استفاده میکنید قبل از استفاده از کرم مو بر با دکتر خود مشورت کنید.
 • اگر بیماری پوستی مانند اگزما، پسوریازیس یا رزاشیا دارید قبل از استفاده از کرم مو بر با دکتر خود مشورت کنید.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
حتی اگر قبلا از این کرم استفاده کرده اید 24 ساعت قبل از استفاده از کرم موبر تست آلرژی را انجام دهید. سطوح هورمونی شما دائما در حال تغییر هستند و باعث میشوند که پوست شما هم تغییر کند. حتی اگر قبلا هم به کرم های موبر واکنش نشان نداده اید ممکن است ترکیب شیمیایی پوست شما کمی تغییر کرده باشد و این تغییر منجر شود که به این کرم ها واکنش نشان دهید. 
 
 • مقدار کمی از کرم موبر را بر ناحیه ای که میخواهید موهایش را بردارید بزنید. نحوه استفاده از کرم مو بر را مطابق دستورالعمل کرم انجام دهید و به همان مدت که گفته کرم را روی پوست نگه دارید و به همان صورت هم که گفته کرم را بردارید.
 • اگر ناحیه ای که تست شده است در ظرف 24 ساعت زمان واکنش نشان نداد استفاده از کرم موبر مشکلی ایجاد نمیکند.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
محلی را که میخواهید موهایش را بزنید بررسی کنید که در آن محل زخم، خراش، خال گوشتی، جای زخم، تاول تبخالی یا پوست حساس شده و آفتاب سوخته وجود نداشته باشد. با این کار احتمال اینکه واکنش بد به کرم نشان دهید و دچار راش یا سوختگی شیمیایی شوید کاهش میابد. کرم موبر را مستقیما به جای زخم و خال های گوشتی نزنید و اگر دچار خراشیدگی، زخم یا آفتاب سوختگی شده اید، صبر کنید تا بهبود یابد و سپس از کرم مو بر استفاده کنید.
 
 • اگر اخیرا از ژیلت استفاده کرده باشید ممکن است بر روی پوست شما خراش های کوچکی به وجود آمده باشند پس قبل از استفاده از کرم یک یا دو روز صبر کنید.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
دوش گرفته و پوست خود را کاملا خشک کنید. به این صورت اگر کرم یا چیز دیگری روی پوست شما بوده که امکان ایجاد تداخل با کرم موبر را داشته تمیز می شود. مطمئن شوید که پس از حمام پوست شما خشک شده باشد زیرا بیشتر کرم های موبر باید بر روی پوست خشک زده شوند.
 
 • از آب داغ استفاده نکنید زیرا این کار ممکن است پوست شما را خشک کند و احتمال اینکه پوست شما اذیت شود را بیشتر میکند.
 • اگر موهای شما در آب ولرم خیس بخورد تجزیه مو را راحت تر میکند. این کار مخصوصا برای موهای بسیار وز مانند موی بیکینی مناسب است.
امیدوارم از مطالعه مقاله کرم موبر را چگونه استفاده کنیم خسته نشده باشید چون مهمترین بخش این مطلب از این به بعد شروع شده و در ادامه نحوه استفاده از کرم موبر را با شما درمیان خواهیم گذاشت.
 
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر

نحوه استفاده از کرم مو بر

برای استفاده از کرم مو بر دستورالعملی که همراه با کرم است را بخوانید و دقیقا مطابق آنها پیش بروید. برندها و کرم های مو بر مختلف در یک برند دستورالعمل های متفاوتی خواهند داشت. ممکن است یک موبر 3 دقیقه زمان ببرد در حالیکه موبر دیگری ده دقیقه زمان ببرد. پیروی از دستورالعمل به شما بهترین نتیجه را میدهد و کمک میکند که پوست شما محافظت شود.
 
 • اگر دستورالعملی که همراه با کرم موبر بوده را گم کرده اید این دستورالعمل روی تیوب یا بطری آن هم نوشته شده است. در غیر این صورت سایت شرکت سازنده کرم موبر را چک کنید. آنها دستورالعمل هر کرم مو بر را دارند.
 • به تاریخ مصرف دقت کنید تا مطمئن شوید که تاریخ انقضای کرم موبر شما نگذشته باشد. موبرهای تاریخ گذشته به درستی عمل نمیکنند و نتایج خوبی را به شما نمیدهد.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
یک لایه ضخیم و یک دست را بر روی موهایی که میخواهید بردارید بزنید. از انگشتان خود استفاده کنید یا اگر کاردک داده شده است از کاردک استفاده کنید. کرم را به روی پوست خود ماساژ ندهید که جذب شود فقط آن را روی پوست بکشید. اگر با انگشتان خود کرم موبر را زدید سریعا بعد از آن دست خود را بشوئید.
 
 • اگر کرم را یک دست نزنید موها در قسمت هایی کنده نمیشود و کرکلی میشود که ظاهر زیبایی ندارد.
 • هیچ وقت کرم مو بر را به داخل بینی، گوش، پوست دور چشم (از جمله ابرو)، آلت جنسی، مقعد و یا نوک سینه های خود نزنید.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
کرم موبر را به اندازه همان زمانی که گفته است بر روی پوست خود نگه دارید. این زمان میتواند از سه تا ده دقیقه باشد و کم میشود که زمان
بیشتر از ده دقیقه لازم باشد. بیشتر دستورالعمل ها توصیه میکنند که بین پروسه بخش کوچکی را امتحان کنید که ببینید آیا موها برداشته میشود. هر چه مدت زمانی که کرم موبر در تماس با پوست شما است کمتر باشد احتمال اینکه به قرمز بودن و حساسیت دچار شوید کمتر میشود.
 
 • اگر کرم را برای زمان بیش از حد روی پوست خود نگه دارید ممکن است پوست شما آسیب ببیند پس تایمر بگذارید که از این زمان بیشتر نشود.
 • وجود کمی خارش طبیعی بوده اما اگر حس سوزش کردید و یا اینکه قرمزی و حساسیت دیدید سریعا کرم را بردارید. بنابر واکنش شما شاید لازم باشد که با دکتر خود تماس بگیرید و بپرسید که چگونه پوست خود را درمان کنید.
 • ممکن است در حین استفاده از کرم بوی نامطبوعی را حس کنید. این یک عارضه نرمال از واکنش شیمیایی است که موهای شما را تجزیه میکند.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
کرم را با یک دستمال تنظیف مرطوب یا اگر کاردک دارد با کاردک بردارید. به آرامی کرم را بردارید و کرم را نمالید. ناحیه را با آب ولرم آب بکشید تا مطمئن شوید که کرم کاملا پاک شده است. اگر باقیمانده کرم را نشوئید ممکن است که مواد شیمیایی کرم با پوست شما واکنش دهد و باعث ایجاد راش یا سوختگی شیمیایی شود.
 
 • با ضربه های آرام نه با کشیدن حوله یا دستمال، پوست خود را خشک کنید.
 • به ناحیه ای که  کرم زده اید مرطوب کننده بزنید تا آن ناحیه نرم و مرطوب بماند.
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
نگران قرمزی پوست  و حس خارش بعد از استفاده از کرم های موبر نباشید، این حالات کاملا طبیعی هستند. پس از استفاده از کرم موبر از لباس های راحت و گشاد استفاده کنید و ناحیه ای را که کرم بر روی آن زده بودید را نخارید. اگر قرمز بودن و آسیبی که ایجاد شده است پس از چند ساعت ادامه داشت یا بدتر شد با دکتر خود تماس بگیرید.
 
کرم موبر , بهترین کرم موبر , نحوه استفاده از کرم موبر
 
دقت کنید که در دستورالعمل چه هشدارهایی داده شده است، مانند اجتناب از حمام آفتاب، شنا و برنزه کردن تا پس از 24 ساعت استفاده از کرم مو بر و بهتر است تا 24 ساعت بعد از مام و محصولات عطری استفاده نکنید.
 • تا 72 ساعت پس از استفاده از کرم موبر در یک ناحیه نباید آن ناحیه را ژیلت بکشید یا دوباره بر روی آن کرم موبر بزنید.
امیدوارم با مطالعه این مطلب نحوه استفاده از کرم موبر را یاد گرفته و بتوانید بهترین نتیجه را از این کرم ها برای از بین بردن موهای زائد بدن خود بگیرید. کارشناسان ما در حال بررسی انواع برندهای این نوع کرم ها هستند تا بتوانیم بهترین کرم موبر را به شما معرفی کرده تا هنگام تهیه و استفاده از آنها خیالتان از هر نظر راحت باشد. انشاالله به زودی بهترین مارک موبر را با شما در میان خواهیم گذاشت.
 


کلمات کلیدی : کرم موبر بهترین کرم موبر نحوه استفاده از کرم موبر
نویسنده : اپی یار | تاریخ : 3/24/2018 11:51:18 AM

برترین سالن های اپیلاسیون ایران


خاتون

خاتون

تهران


به پوستتان احترام بگذاريد🌹🌸🌺🌷🌻 انجام كليه امور وكس و اپيلاسيون ليفت و لمينت مژه و ابرو،،كاملا تخصصي وتضميني همه روزه بجز جمعه ها از ٩ صبح الي ٦ بعداز ظهر. ...جزئیات ...
مرکز مراقبت پوست،فشیال، اپيلاسيون و وكس خاتون

مرکز مراقبت پوست،فشیال، اپيلاسيون و وكس خاتون

تهران


ارائه كليه خدمات پاکسازی و فشیال پوست،، لیفت و لمینت مژه و ابرو،، وكس و اپيلاسيون با پيشرفته ترين متد روز با استفاده از مواد فرانسوی ، مومهاي فاين وكس ...جزئیات ...
سالن بدن زیبا

سالن بدن زیبا

تهران


اولین سالن وکس تخصصی ویژه اقایان در ایران نماینده وکس مالزی در ایران اموزش دیده و سابقه ۵سال کار در کشور مالزی تنها مرکز تخصصی وکس با مواد مخصوص اقایان در ...جزئیات ...

اپیلاسیون تخصصی هوردخت

اپیلاسیون تخصصی هوردخت

مشهد


اپیلاسیون تخصصی با بهترین مواد ضدحساسیت و کادری مجرب در کمترین زمان با یکبار مراجعه صددرصد مشتری ما خواهید شد ساعت کاری ۱۱ تا ۷ ...جزئیات ...
سالن تخصصی اپیلاسیون ایده

سالن تخصصی اپیلاسیون ایده

مشهد


خاص بودن را با ما تجربه کنید دارای اتاق مجزا مخصوص اپیلاسیون با برند های معروف بیوتی ایمیج موم ترکیبی ویژه پک یک بار مصرف با اولین مراجعه مشتری دائم ما ...جزئیات ...
گروه زیبایی کهبد

گروه زیبایی کهبد

مشهد


اپیلاسیون کل بدن باموم دایم وگیاهی۰۶۰۰۰تومان کسانی که ازاین سایت تماس بگیرن ۳۰%تخفیف استفاده ازژل ضدحساسیت استفاده ازلوازم یکبارمصرف ساعت کاری از۱۰صبح ...جزئیات ...

سالن زیبایی شب

سالن زیبایی شب

شیراز


اصلاح ابرو و صورت با شمع خمیری اپیلاسیون به سبک جدید میکرو درم همرا با لیفتینگ با نازلترین قیمت انواع ماساژ بدن و تمامی خدمات آرایشی 20% تخفیف کلیه ...جزئیات ...

سالن اپيلاسيون و اسپا فلور بيوتي اصفهان

سالن اپيلاسيون و اسپا فلور بيوتي اصفهان

اصفهان


اپيلاسيون حرفه اي هاااا🙋🙋 اصفهان خدمات خاص 👌مخصوص افراد خاص 👸 اپيلاسيون با خشاب وكس بهمراه لوسيون مخصوص بدن جهت رفع زير پوستي و جوش و خشكي پوست پديكور ...جزئیات ...
لیزر موهای زائد زیرنظر پزشک متخصص

لیزر موهای زائد زیرنظر پزشک متخصص

اصفهان


ليزر موهاي زائد با جديدترين دستگاه روز دنيا با ٣٠ درصد ...جزئیات ...
سالن زیبایی سمیرا میس

سالن زیبایی سمیرا میس

اصفهان


فوق تخصص گریم عروس با جدیدترین متد خدمات حرفه ای اپیلاسیون ، طراحی ناخن ، اکستنشن مو و مژه ...جزئیات ...

سالن زیبایی مهرسیما

سالن زیبایی مهرسیما

رشت


کلیه خدمات آرایشی ، میکاپ ، شنیون ، هاشور ابرو ، رنگ و لایت و خدمات اپیلاسیون در فضای کاملا مجزا و ...جزئیات ...